همراه ما باشید

درباره ما

تولید کننده محلول شفاف سازی چراغ اتومبیل برای اولین بار درایران

معرفی ما

محلول شفاف سازی چراغ اتومبیل برای اولین بار درایران بدون تعویض کاسه چراغ جلو اتومبیل جهت پاک کردن زردی ،جرم ،لک سفید روی طلق چراغ فقط کافی چند قطره از این محصول رو با پنبه روی طلق چراغ مالش بدهیدبا استفاده از این محلول جرمی زردی چراغ از بین میرود واز خستگی چشمهادرطول رانندگی درشب جلو گیری میکند

زمانی بود که چراغ اتومبیل‌ها از شیشه ساخته می‌شد و در کنار اینکه همیشه شفاف و زیبا می‌ماندند، اما دو عیب بزرگ داشتند; وزن بیشتر و قابلیت شکنندگی بالا‌تر.
در چند دهه اخیر اما چراغ خودرو از پلاستیک ساخته می‌شود و علاوه بر سبک‌تر بودن و قابلیت شکنندگی پایین‌تر، راحت‌تر فرم می‌گیرند و ساخت آنها ارزان‌تر است.
یک خودرو بعد از مدتی که در برابر حرارت و تابش خورشید و ساییدگی محیط قرار بگیرد، عیب بزرگ این چراغ‌های پلاستیکی را نمایان می‌کند، ساییدگی و کِدرشدگی طلق چراغ!
این موضوع علاوه بر نازیبا ساختن خودرو، باعث کاهش نور چراغ‌ها و کاهش دید راننده در شب هنگام می‌شود، که خود می‌تواند باعث ایجاد خطرات بزرگتری شود.
اگر طلق چراغ خودروی‌تان به زیبایی روز اولش نیست و ظاهری کهنه به ماشین‌تان داده است جای نگرانی نیست، با راه‌حلی که امروز می‌گویم همراه cleaner fastباشید، به شما یاد می‌دهم که با پرداخت کمترین هزینه و بدون تعویض آنها، یک جفت چراغ در حد نو داشته باشید.

معرفی محصولات

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید